logo-small

Jak by se Vám líbilo, kdyby bylo možné velice rychle informovat rodiče o tom, že žák se snaží, pracuje, pomáhá ostatním nebo naopak, že stále nemá obalený sešit, je nepřipravený či narušuje řádný průběh výuky. Takový nástroj opravdu máme k dispozici a co je ještě lepší, je zdarma! Zajímá Vás víc? Pak čtěte dál.

Jak na to? Jednoduše! Chcete-li začít využívat výhod Dojo Class jako první navštivte jejich web. Proklikejte se jednoduchou registrací a přihlaste se ikonkou „Sign up“ Z Wordu překopírujte nebo přepište seznam žáků třídy. Aplikace automaticky vygeneruje každému žákovi účet, vy už nic víc nemusíte. Je vhodné si přednastavit pozitivní a negativní kategorie, které chcete hodnotit. (např. nemá sešit, pěkný DÚ, pomohl spolužákovi, učitelovi, týmově pracoval, nebyl připravený atp.)

Aplikace Vám automaticky vygeneruje pdf dokument s přihlašovacími údaji i instrukcemi. Rodiče si podle těchto instrukcí nainstalují aplikaci do jakéhokoli PC nebo „chytrého“ zařízení. Třeba do telefonu. Jakmile udělíte pozitivní nebo negativní bodík, rodič je informován prakticky okamžitě (je-li připojen na internet). Navíc vše se automaticky archivuje a umožní Vám to udělovat pochvaly i kázeňská opatření opřená o něco konkrétního, transparentního a dohledatelného – tudíž spravedlivého!